Історія бренду Tommy Hilfiger


Назва бренду: Tommy Hilfiger [ Томмі Хілфігер ]

Засновник: Томмі Хілфігер

Дата заснування: 1985 р

Країна: США

Взуття Tommy Hilfiger - це унікальне поєднання елегантної класики і витонченої спортивності. Офіційною точкою відліку тріумфального ходу по світу моду імперії Tommy Hilfiger є 1969 рік. До цього дня компанія не перестає еволюціонувати, створюючи не тільки стильні взуття і одяг, але і модні аксесуари. Продукція бренду Tommy HIlfiger- це ідеальне, якісне і розкішне доповнення будь-якого образу людини будь-якого віку.

Сам Томмі Хілфігер зробив перші кроки до міжнародного успіху в області моди в 1969 році всього з 125 доларами в кишені і 20 парами штанів на руках. Безмежний комерційний талант Хилфігера в поєднанні з чудовими дизайнерськими здібностями сприяли стрімкому успіху молодого дизайнера і дозволили відкривати все більше магазинів, де покупці могли знайти дивно притягальну модну продукцію. У 1985 році Томмі Хілфігер представив громадськості свою першу велику колекцію для чоловіків, яка була дуже тепло прийнята любителями і професіоналами індустрії моди. Всього два десятиліття знадобилося марці Tommy Hilfiger, щоб з маленького підприємства, що виробляє джинси, вирости в гіганта світу моди, в справжній модний холдинг з величезною кількістю підрозділів і безмежним асортиментом продукції.

Сьогодні покупці можуть знайти в бутиках Tommy Hilfiger буквально все, що серцю буде завгодно: від одягу до взуття і навіть годинників. Знаменитий прапор (фірмовий логотип компанії, що красується на кожному виробі) є всесвітньо відомим символом чудової якості і легендарного американського дизайну. Бренд Tommy Hilfiger в своєму виробництві вдало поєднує неймовірний стиль, елегантність, новітні тренди в індустрії і останні розробки в області матеріалів. Те, що робить Томмі Хілфігер не можна назвати інакше, ніж просто краса. Причому краса не даремна, а вкрай комфортна і зручна. Цей факт оцінили багато тисяч чоловік різного віку по всьому світу.

Елегантна взуття Tommy Hilfiger відрізняється тонким відтінком спортивності, втіленим в незвичайних дизайнерських вишукуваннях і неймовірно красивих кольорах.