Історія бренду True Religion

Назва бренду: True Religion [ Тру Реліджен ]

Засновник: Подружжя Льюбеллов, Кім і Джеффрі

Дата заснування: 2002 г.

Країна: США

Каліфорнійський бренд True Religion першим взявся за розробку ринку преміум-деніму. Компанія стала синонімом сучасного і самобутнього дизайну продукту, який відрізняється видатними деталями крою і стилю. Починаючи з етапу пропозиції концепції до стадії обслуговування клієнтів, True Religion стежить не тільки за втіленням в джинсах останніх модних трендів, а й за їх якістю і стійкістю до зносу. В результаті компанія досягла успіху, ставши інноватором в розробці виняткового стилю життя і глобальним лідером випуску преміум-деніму і повсякденного одягу для чоловіків, жінок і дітей.

У поточному сезоні True Religion пропонує кілька лінійок: елегантну, класичну Black Out з вишуканими деталями, жорстку і непримиренну Rugged Casual з втіленням позачасового маскулинного стилю, впевнену і стильну Hand Picked зі спеціально підібраним логотипом. Наповнення колекцій відбувається за рахунок різних моделей: супер і звичайних скинни, джинсів з прямими штанинами і кльош в сірих, чорних і синіх кольорах.

Бренд True Religion заснований в 2002 році Jeffrey Lubell з метою удосконалення преміум-деніму шляхом акцентування уваги на зручній посадці, високій якості та трендовом стилі.