Історія бренду Vero Moda​


Назва бренду: Vero Moda [ Веро Мода ]

Дата заснування: 1989 р

Модний дизайн, гарна якість, низькі ціни - три складові успіху європейської марки Vero Moda. Бренд був заснований в 1989 році компанією Bestseller - найбільшим виробником жіночого одягу в Данії. Всього за кілька років нова марка завоювала популярність у молодих, упевнених в собі, незалежних жінок. Vero Moda зробила моду доступнішою: незвичайні, стильні і оригінальні вбрання можна було купити за привабливою ціною.

Політика компанії незмінна і до цього дня. Модні новинки як і раніше доступні кожній жінці, в колекціях Vero Moda висвітлюються найактуальніші тренди сезону, а відгуки - як і раніше, позитивні: «Сукня дуже сподобалося - крій, поєднання кольорів. Зшито теж добре »,« Якість відмінне, ціна смішна »,« Дуже ніжне плаття! Сидить відмінно! ». Компанія співпрацює з відомими дизайнерами і зірками-шоу бізнесу, тому стиль Vero Moda відрізняється різноманітністю. В каталозі бренду можна знайти повсякденні майки і джинси, костюми для ділових зустрічей і офіційних заходів, вечірні та коктейльні сукні та багато іншого.

Створюючи колекції базових і ультрамодних речей, дизайнери бренду пропонують жінкам поекспериментувати з власним стилем: розбавити casual деталями в романтичному стилі, доповнити підкреслено жіночний наряд елементами мілітарі. Для того щоб кожен образ був бездоганним, Vero Moda випускає лінію аксесуарів: сумок, гаманців, ременів, рукавичок, головних уборів, хусток і шарфів. Нещодавно у продажу з'явилася лінія нижньої білизни та одягу для дому Vero Moda Intimates.